Nekategorisano

Krema nakon što se pobio

6. Maja 2026.

Nisam izbirljiva, niti rastrošna osoba, niti hoću kirurga, niti hoću Armani.
Meni je ok svaki muškarac koji sam sebi donese kremu kojom ću mu ja ruke mazati, i maziti, nakon što se pobio s nekim.
Inače ako ja moram distribuisati kremu, ne.
A ostavio si ovdje tri kreme.
Vrati se.
Bio si superbe

Komentariši