Došla sam kući sa tri litre bijelog vina, i tata me pitao: “Kako te više nije stid? U redu što te nije oca, majke, sestre stid. Ali nije li te više prodavačica u Amku stid?”Nije tata, u radijusu od tri kilometra svaka kasirerka misli da ja to kupujem za svog muža koji je alkoholičar. Izgradila sam narativ.Kaže tata: Šta??Sve dok H. i ja nismo nakon prodernečene noći i sutrašnjeg čitavog dana shvatile da imamo obaveze. Ona mora na posao, ja imam dejt. I okupale se mi, sriktale namirisale, ali moramo prije nego što uhvatimo taxi, u Amko po cigare. U Amku me cure samo znaju po beskućnićkom izdanju, osim kad je eto neki povod, kao što je tu večer bio.Oooo mačko, što smo se skockale, gdje ćeš to večeras?Rekoh imam dejt!Bravo, nek je sa srećom!Nakon što smo izašle iz Amka, govori H. meni:”U redu Ivana što ti ovim ženama lažeš da je to sve šta ti navlačiš, za imaginarnog muža alkoholičara. Te žene nisu niti ćorave, niti gluhe, niti glupe. Već što ti je sad izletilo da imaš dejt, i sad ćeš ispasti ne samo lažov, nego i kurvešija koja loče plus vara muža.”