Evo objašnjava mi tip koji je zaista trijezan otišao na koncert Zdravka Čolića, i to trijezan odslušao, da ja kao samo ganjam popularne umjetnike, Dinu Merlina, Tončija, i da ja moram naučiti da slušam muziku.Ja ne mogu…Pa hajde mi dođi s nekom Vivaldijevom sonatom za violončelo. Molim te.Ali nemoj sa “Moj dragane za džidži midži”.